Medības no 28. līdz 31. martam notiek līdzšinējā kārtībā

Valsts meža dienests informē, ka laika posmā no šā gada 28. marta plkst. 17.00 līdz 31. marta plkst. 10.00 tiek veikti atjaunošanas darbi Meža valsts reģistrā (MVR). Līdz ar to šajā laika posmā mobilajā lietotnē “Mednis” reģistrēto informāciju par nomedītajiem dzīvniekiem uz MVR nosūtīt nevarēs.

Valsts meža dienests norāda, ka medības minētajā laika posmā var norisināties līdzšinējā kārtībā, reģistrējot informāciju par nomedītajiem dzīvniekiem “Mednī”. Informāciju par nomedītajiem dzīvniekiem MVR nav nepieciešams iesniegt nekavējoties. Par nomedītā dzīvnieka reģistrēšanas brīdi tiek uzskatīts brīdis, kad dzīvnieks tiek reģistrēts “Mednī”, nevis informācijas iesniegšana MVR. Svarīgākais ir nomedītā dzīvnieka reģistrēšanas fakts “Mednī”.  

Reģistrētā informācija par nomedītajiem dzīvniekiem “Mednī” laika posmā no 28.03.2024. plkst. 17.00 līdz 31.03.2024. plkst. 10.00 jāiesniedz MVR šā gada 31. martā pēc plkst. 10.00, kad plānots pabeigt MVR atjaunošanas darbus. Dienests atgādina, ka šajā gadījumā “Mednis” informāciju uz MVR automātiski nenosūtīs, un tas būs jādara pašam medniekam.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
 

Valsts meža dienests ir valsts pārvaldes iestāde, kas uzrauga meža apsaimniekošanu, medību un dabas aizsardzības reglamentējošo normatīvo aktu ievērošanu, kā arī īsteno meža uguns apsardzību. Dienests uztur Meža valsts reģistru, kur tiek apkopota informāciju par mežu, tajā notiekošo saimniecisko darbību, medībām un medījamiem dzīvniekiem. Valsts meža dienesta misija ir rūpēties par atbildīgu meža apsaimniekošanu un saglabāšanu nākamajām paaudzēm.