Meža ugunsgrēks Ādažu poligonā ir ierobežots

Meža ugunsgrēks Ādažu poligonā 11. jūnija pašā vakarā tika ierobežots, lielā mērā piepalīdzot lietum. Meža ugunsgrēka dzēšanas un likvidēšanas darbi turpinās.

 

Ādažu poligonā meža ugunsgrēku dzēšanas darbos tika iesaistīts liels cilvēku un  tehniskais resurss. Uguns dzēšana tika veikta visu diennakts gaišo laiku līdz tumsas iestāšanās brīdim, sadarbojoties Valsts meža dienestam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem. Ugunsgrēka vietas uzraudzība tiek veikta visu diennakti.

 

Pēc ugunsgrēka ierobežošanas, turpinās tā likvidācijas darbi, kur piedalās gan Valsts meža dienesta transports, gan Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta  operatīvie transportlīdzekļi, kā arī turpinās meža ugunsgrēka dzēšana no gaisa.

 

Kad ugunsgrēks būs pilnībā apdzēsts, teritorija tiks uzmērīta un novērtēta cik liela ir uguns skartā platība un kādi ir ugunsgrēka radītie zaudējumi. Tiks skaidroti un vērtēti ugunsgrēka, kas nedēļas nogalē izcēlās Ādažu poligonā, iemesli.

 

Nacionālo bruņoto spēku Ādažu poligons ir izvietots Ādažu un Sējas novadu administratīvajās teritorijās, poligona platība aizņem vairāk nekā 13 000 hektāru un ir viens no lielākajiem Baltijas valstīs.

 

Informāciju sagatavoja: Selva Šulce, tālr. 67210366, Valsts meža dienesta Preses sekretāra

Sīkāka informācija: Zigmunds Jaunķiķis, tālr. 67221092, Meža un vides aizsardzības daļas vadītāja vietnieks

 

Sākotnēji publicēts 12.06.2018.

  • Publicēts:
    12.06.2018

Darba plāns

  • Uzticības tālrunis
  • KNAB
  • ZM klientu apkalpošanas centrs
  • valsts ir internetā