Meža nozares konference 2016

Izaicinājumi un iespējas meža apsaimniekošanā – tāda šogad ir pamattēma Meža nozares konferencei. Šogad meža īpašniekiem tiks stāstīts par ES atbalsta saņemšanas iespējām un risinājumiem Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam ietvaros, par mežzinātnes pētījumiem privātās mežsaimniecības atbalstam un apsaimniekošanas perspektīvām, par medību saimniecības aktuālajiem jautājumiem un par plānoto ES nozīmes biotopu kartēšanu Latvijas mežos, kā arī tiks atbildēts uz visiem meža īpašniekus interesējošiem jautājumiem.

 

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs sadarbībā ar Zemkopības ministriju š. g. 7. decembrī aicina meža īpašniekus, apsaimniekotājus, mežsaimniecības uzņēmējus, nozarē nodarbinātos un citus interesentus uz ikgadējo meža nozares konferenci Izaicinājumi un iespējas meža apsaimniekošanā.

 

Meža nozares konference ir ikgadējs pasākums, kurā Zemkopības ministrija un saistītās institūcijas informē par aktualitātēm meža apsaimniekošanā. Konferencē piedalīsies Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, Zemkopības ministrijas atbildīgo departamentu pārstāvji, Valsts meža dienesta, Dabas aizsardzības pārvaldes, AS “Latvijas valsts meži”, Latvijas meža īpašnieku biedrības un citu organizāciju pārstāvji.  

 

Ikviens interesents aicināts piedalīties konferencē un uzdot sev aktuālos jautājumus.

 

 

Informāciju sagatavoja: Selva Šulce, tālr. 67210366, Valsts meža dienesta Preses sekretāre

Sākotnēji publicēts 05.12.2016.

  • Publicēts:
    05.12.2016

Darba plāns

  • Uzticības tālrunis
  • KNAB
  • ZM klientu apkalpošanas centrs
  • valsts ir internetā