Zivsaimniecības konsultatīvās padomes sēdē pieņēma lēmumus par atbalsta pasākumiem zivsaimniecībai

Vakar Zemkopības ministrijas (ZM) speciālisti un zemkopības ministra pienākumu izpildītājs Raimonds Vējonis piedalījās Zivsaimniecības konsultatīvas padomes sēdē, kur apsprieda priekšlikumus, saistībā ar Eiropas Zivsaimniecības fonda (EZF) efektīvāku izmantošanu, tai skaitā priekšlikumus projektu atlases kritēriju pārskatīšanai atbalsta pasākumam „Zvejas un akvakultūras produktu apstrāde”, pārrunāja atbalsta pasākuma „Ūdens vides pasākumi” sagatavošanas gaitu un ieviešanu, kā arī iespējamos atbalsta pasākumus saistībā ar 2008. gada degvielas krīzes laikā skarto zvejas floti.

Tika pieņemti lēmumi par attiecīgo atbalsta pasākumu tālāku virzību izskatīšanai Ministru kabinetā. Papildus padomes sēdē tika apspriesta zivju apstrādātāju sniegtā informācija par sarežģīto situāciju produkcijas ražošanas un tirgus jomā ekonomiskās krīzes apstākļos.

Padomē vienojās sagatavot informatīvu ziņojumu valdībai par problēmām zivju apstrādes sektorā, lai varētu lemt par iespējamiem risinājumiem situācijas stabilizēšanai.

 

 

 


______________________________

Informāciju sagatavoja
Antra Elste
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas
pārvaldes vecākā referente
Tālrunis: 67878705
antra.elste@zm.gov.lv


 

  • Publicēts:
    20.02.2009